Založ si blog

Milujem prezidenta Kisku. Na Mikuláša mi pripravil pekný darček

Prezident Kiska sa neodvolá proti rozsudku v kauze neoprávnene kúpeného pozemku od doktora Franca a pán doktor a jeho rodina si môžu vydýchnuť. Pozemok, v odhadovanej cene asi milión EUR, ktorý pán prezident kúpil v dobrej viere vari za 1800 Eur, mu už čochvíľa bude opäť patriť, tak ako mu patril aj predtým.

 

„Pán Kiska sa s nami stretol. Ospravedlnil sa za to, že nás do toho celého zatiahol. Povedal, že celú vec bude riešiť inak,“ povedal pre Pravdu Franc.

 Kiska povedal Francovi, že si bude peniaze nárokovať od osoby, od ktorej pozemok kúpil. Ide o osobu, ktorá pozemok v roku 1999 získala len dva dni predtým, ako ho predala Kiskovi.

 

Pekné od pána prezidenta, že sa ospravedlnil doktorovi Francovi. Len nechápem do čoho celého ich zatiahol. Pokiaľ si pamätám, tak do celého zatiahol pána prezidenta práve doktor Franz, ktorý si súdne, keďže dohodnúť sa pán prezident odmietol, nárokoval svoj vlastný pozemok.

 

Pamätám si tiež, že pán prezident vravel v médiách čosi o nezodpovednom vlastníkovi – to ako o doktorovi Francovi, ktorý sa o svoj pozemok vôbec nestará. Podľa neho to je asi relevantný dôvod, aby si ho mohol za 1800 EUR kúpiť. Už vtedy ma to nesmierne pobavilo.

 

Preboha! Ja si tu len tak pre nič za nič vypisujem blogy a práve ma napadlo, že som náš rodinný dom už týždeň neupratal. Úplne som na to zabudol, keďže moja milovaná manželka je na liečení. A teraz niekto dobehne a náš dom si kúpi, lebo som nezodpovedný vlastník. A ani zaň nemusí vysoliť nehoráznych 1800 EUR, keďže odhadovaná cena nášho domu sa ani len z diaľky nepribližuje k miliónu.

 

Pán prezident tiež sľúbil, že celú vec bude riešiť inak. Nebude od pána doktora vymáhať tých 1800 EUR.

 

Naozaj zlatý ten náš prezident. Hotový anjel.

 

 

Podľa zistení Pravdy by sudca mal ešte asi o desať dní pojednávať prípad, ktorý sa týka tiež nehnuteľnosti a vydržania a figuruje v ňom opäť sprostredkovateľ, ktorý dohodil pozemok Kiskovi. Ide o osobu, ktorá dlhodobo pracovala pre Kisku a toho na súde oslovovala ako „Andrej“. Daný sprostredkovateľ povedal, že s Kiskom má stále dobrý vzťah.

 

Toto hádam ani netreba komentovať.

 

Naozaj milujem prezidenta Kisku. Aj sa ospravedlní, keď už ten súdny spor  prehral, aj urobí anjelske gesto, že si nebude od doktora Franca vymáhať žiadne peniaze. Asi to predsa len skúsi vymáhať od človeka, ktorý ho aj na súde oslovuje Andrej.

 

Ešte by mohol pána prezidenta pozvať Pod lampu Štefan Hríb a pekne sa s ním o tomto geste šľachetnosti milo porozprávať.

 

Alebo tomu môže venovať tematické číslo Týždňa.

 

Prezident Kiska ma naozaj potešil. Na Mikuláša mi pripravil pekný darček.

Ale už musím končiť priatelia a bežím upratovať, aby nám náhodou predsa len niekto nepredal náš rodinný dom z titulu, že som nezodpovedný vlastník.

 

To by ma moja manželka zabila aj s mojimi blogmi!

Greta Thunberg prináša nielen dôležité a hlboké posolstvá, ale je aj mimoriadne vtipná.

27.09.2019

Gretu Thunberg sledujem s obdivom od prvých chvíľ jej spontánneho zjavenia na mediálnej scéne. S jej príchodom sa začala pre mňa a milióny ľudí celého sveta nová éra v boji proti klimatickým viac »

Zuzana Čaputová – 100 dní vlády / prezidentskej /

24.09.2019

100 dní neuveriteľných úspechov na domácej pôvode / vystúpila aj v Rádiu Expres u Braňa Závodského a je podľa posledného prieskumu najdôveryhodnejším politikom na Slovensku /, ale aj 100 viac »

Peter Pellegrini – koniec politickej korektnosti?

17.09.2019

Tak sa už konečne v piatok začalo v parlamente s odvolávaním premiéra. Tuším to bolo až na štvrtý pokus. Predchádzajúce pokusy boli neúspešné, lebo naša slávna opozícia, ktorej tak nesmierne viac »

okresny sud bratislava I.,  krajsky sud v bratislave

Threema: Kočner si vymenil šesťtisíc správ so sudcom Sklenkom

21.10.2019 21:03

Kočner zháňal informácie údajne aj na Najvyššom súde priamo od podpredsedníčky Jarmily Urbancovej.

GANC ganz

Netanjahu vrátil mandát na zostavenie vlády, poverenie dostane Ganc

21.10.2019 19:45

Izraelský premiér vrátil prezidentovi poverenie po tom, ako neuspel so snahami o sformovanie novej parlamentnej väčšiny.

Bratislava IPI Kuciak námestie snp

Advokát Kuruc: Súd bude v prípade Kuciak postupovať rýchlo

21.10.2019 19:15

Trestný právnik popisuje ďalší postup po podaní obžaloby a vysvetľuje, kedy a ako musia súdy rozhodnúť.

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Úrad pre dohľad je zbytočný, tvrdia odborári

21.10.2019 18:00

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou podľa odborárov nepomáha tam, kde by mal.

jabrezina

Tak si myslím ...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 113855x
Priemerná čítanosť článkov: 3926x

Autor blogu